Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
lviv19, не всі настрашені - ми зовсім не настрашені їхали)). багато людей сприймають на віру те, що "заполітизовані "вусмерть" ЗМІ показують і розповідають. частіше треба їздити один до одного в гості, подорожувати країною. вона у нас прегарна)))))). людям спілкування не хватає, от і вигадують казна що. У Львові, Тячеві, Тересві, Рахові, Івано-Франковську та інших містах і селах, де ми були, люди примали нас як рідних, хоча і чоловік, і я з дитинства російською мовою говоримо. Я українську знаю, але важко швидко перестроїтись)). Пишу українською більш менш нормально, а от говорю трошки "коряво")))
Тимофей И.
52 сообщения
#13 лет назад
gavriltciv
Горганы...
Был там года два назад, красиво, но по хребту идти утомляет. А лошадок сфоткали не на перевале, сразу, как камни заканчиваются? Мы как раз на день независимости там были, — лошадки боялись феерверков, не знали куда спрятаться.
Михаил Лутковский
588 сообщений
#13 лет назад
Да, кафешка прикольная, и достаточно дешевая, та что с антиквариатом. Но как по мне, то настоящие карпаты можно почувствовать только вдали от поселков и дорог.
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
PCP, а мы и по горам, и по лесам, и по городам, и по селам, и по равнинам обошли и объехали Западную)))) - там везде здорово!!!! утром рано на вершине горы дух захватывает - выше облаков))))). воздух потрясающий)))))!!!!!!!!!