Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
Цитата ("WWWolf"):
Цитата ("gavriltciv"):
а моя лошадь дикая

Очень-очень сомневаюсь, что она дикая
очень зря! лошадки действительно дикие. когда люди подходят ближе, чем можно, вожак и еще пару жеребцов угрожающе раздувают ноздри и напирают. одного смелого чуть не затоптали. эти лошадки здесь живут в гармонии с природой. если не верите, проверьте)). это на 100% свободная животинка. в заповеднике закарпатском тоже такие живут. а это неподалеку от ивано-франковска, в горах.
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад


Трембита
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад


Самогонный аппарат
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
Елена К.
447 сообщений
#13 лет назад
Красота...Очень хочется побывать
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
pandochka, обязательно в Карпаты! фото не передают всей красоты))
Владимир Голдун
8 сообщений
#13 лет назад
На рахунок коней. То в Карпатах дійсно є дикі табуни коней. І взагалі в карпатах така атмосфера і повітря що ніде так не віддихнеш від шумного і забрудненого міста як у Карпатах!Рекомендую хто не був обовязково відвідати. І ціни на проживання досить низькі а сервіс обслуговування досить високий.
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
Цитата ("lviv19"):
На рахунок коней. То в Карпатах дійсно є дикі табуни коней. І взагалі в карпатах така атмосфера і повітря що ніде так не віддихнеш від шумного і забрудненого міста як у Карпатах!Рекомендую хто не був обовязково відвідати. І ціни на проживання досить низькі а сервіс обслуговування досить високий.

і це чиста правда!!!!!!!!!!!!!. ще добавлю - люди привітні, харчі смачні, душевні, дороги нормальні, культура на европейському рівні. в СМТ Тересва питаю, а чи багато у вас п"яниць? каже: таа, багато - аж п"ять чоловік на все село. (!!!!!!) У нас може п"ять на весь район непитущих)). Люди працюють добре, але неділя - вихідний. В церкву, а потім відпочивати. Для них сім"я і віра - це найголовніші цінності. Так приємно там!!!!!!!
Денис Ш.
7132 сообщения
#13 лет назад
Цитата ("gavriltciv"):
люди привітні, харчі смачні, душевні, дороги нормальні


мне одному кажется, что "душевні" не на своем месте стоит?
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
shapod, человек с нормальной фантазией поймет, что имеется в виду. душевное - это настолько приятное что-то, что прям душой ощущаешь)). так понятно? вообще, Вы в курсе, что многие слова в расском и украинском языке применяют не совсем в соответствии с официально установленными правилами, чтобы подчеркнуть "сочность" изречения? то есть, чтоб прочувствовать рассказ в полной мере.
Владимир Голдун
8 сообщений
#13 лет назад
Багато людей з Східних і Північних регіонів України чомусь бояться їхати на Західну Україну. Тому що Західну Україну самі ж політики і Наші Українські ЗМІ так захід розрекламували що якщо б я жив на Сході то сам не захотів би їхати)Але це все хочу вам сказати не так.)Так що приїжайте, відпочивайте і нічого не бійтеся)
Вячеслав Г.
105 сообщений
#13 лет назад
Цитата ("lviv19"):
...Так що приїжайте, відпочивайте і нічого не бійтеся)

Эти слова уже сами по себе настораживают, но всё равно, спасибо
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
Цитата ("lviv19"):
Багато людей з Східних і Північних регіонів України чомусь бояться їхати на Західну Україну. Тому що Західну Україну самі ж політики і Наші Українські ЗМІ так захід розрекламували що якщо б я жив на Сході то сам не захотів би їхати)Але це все хочу вам сказати не так.)Так що приїжайте, відпочивайте і нічого не бійтеся)

так, підтверджую, що на Заході пречудово!!!!!!! і Львів справді культурна столиця Европи.
Наталья Гаврильцив
400 сообщений
#13 лет назад
Цитата ("uniq-ip"):
Цитата ("lviv19"):
...Так що приїжайте, відпочивайте і нічого не бійтеся)

Эти слова уже сами по себе настораживают, но всё равно, спасибо
нечего бояться - в Западной Украине люди намного культурнее и сдержаннее, основная масса. Там не встретишь алкаша, улиці чистые, фонари целые)). мне очень нравится!!!!!!)))))))
Владимир Голдун
8 сообщений
#13 лет назад
Та ні просто маса туристів які їдуть наприклад в той же Львів, приїжають настрашені)А потім коли вже час їхати додому то вони і їхати не хочуть))
Гость
481 сообщение
#13 лет назад
Цитата ("gavriltciv"):
нечего бояться

Звісно підтримую. Брудний політичний піар, не більше. Та і які, в принципі, можуть бути суперечки чи конфлікти? Все вигадки. Ще не було таких непорозумінь, яких не міг би тихо-мирно вирішити добре загострений гуцульський топірець. Завжди вам раді .))